Anasayfa       Hakkımızda       Ürünler       ISPM15       Dosyalar        Linkler
 
Adıyamanlar Orman Ürünleri Paketleme Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. Adıyamanlar Orman Ürünleri Paketleme Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. Adıyamanlar Orman Ürünleri Paketleme Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. Adıyamanlar Orman Ürünleri Paketleme Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş.
Haberler

 

 
 
 

ADIYAMANLAR, 1964 yılından günümüze kadar kerestecilik dalında, ahşap ambalaj paletleri ve ambalaj sandıklarında, kontrplaklı ambalaj malzemeleri üretiminde; Kalite, Teslimat, Fiyat ve Müşteri Memnuniyeti kriterleriyle adını kanıtlayarak yarım asıra yaklaşan süredir müşterilerine hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.

ADIYAMANLAR, 10.09.2004 tarihinde ISPM15 işaretleme yetkisi alarak, Marmara bölgesinde bu belgeyi alan İLK firma olmuştur. Firmamız halen her çeşit palet, ahşap sandık, kereste ve diğer ahşap malzemelerin üretimine devam etmekte olup sektörün lider firmalarından biridir.

 
Dünyadaki teknoloji devrimine ve globalleşen ticari yapılara uyum sağlayarak, üretimin zaman ve kalite yönünden önemini ön planda tutan ADIYAMANLAR, yüksek teknoloji ile Türkiye'nin her tarafına 80’ni aşan müşteri portföyü ile İmalat ve Sevkiyat sektörünün bütün dallarına hizmet verirken; malınızın imalinde, depolanmasında ve sevkiyatında en büyük desteğiniz olmaya devam edecektir.


R.Paşa Mah. İpek yolu Cad. Adıyaman Sok. Sapanca / SAKARYA Tel : 0264 582 57 59 Fax : 0264 582 51 90 info@adiyamanlar.com

Copyright © 2013 ADIYAMANLAR KERESTE.
Bütün Hakları Saklıdır.

CMS Yaz?l?mlar?
Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Travnik Üniversitesi Travnik Üniversitesi Malta Dil Okulları Malta Dil Okulu Bosna Hersek Üniversiteleri Bosna Hersek Üniversiteleri Saraybosna Üniversitesi Travnik Üniversitesi
Yurtdışı Eğitim