Anasayfa       Hakkımızda       Ürünler       ISPM15        Tablolar        Linkler
Kalite Politikamız
Görevimiz

    ADIYAMANLAR palet ve kereste endüstrisinde, yurt içinde lider firmalar arasındadır. Görevimiz, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için sürekli geliştirmektir.

 Başarı Kriterlerimiz

   Biz bir ekibiz, çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Onlar bizim düşünce birliğimizi, ünümüzü ve varlığımızı sürdürmemizi sağlar. Faaliyetlere katılım bizim "ana insan" değerimizdir. Kazancı müşteri ihtiyaçlarını karşıladığımızın bir ölçüsü olarak görürüz.
     Kazanç hayatta kalmak ve sürekli gelişmeyi sağlamak için bir araçtır. Ürünlerimiz faaliyetlerimizin doğal sonucudur ve alanımızda müşteriye hizmette en iyi olmalıdır. Ürünlerimize bakışımız, müşterilerimizin bakışı ile aynıdır.

 Faaliyet Prensiplerimiz

     Kalite ürünlerimizin ve hizmetlerimizin müşterilerimizi memnun etmesi için en önde gelen prensiptir. Müşteri istekleri faaliyetlerimizi yönlendiren, daha iyi ürün ve hizmet vermemizi sağlayan önemli bir kaynaktır. Sürekli gelişme ürünlerimizin, hizmetlerimizin, endüstri ilişkilerimizin, rekabet ve karlılığımızın anahtarıdır.
     Müşterilerimiz ve yan sanayimiz ile sürdüdüğümüz ortak yararlı ilişkiler süreklidir. Dürüstlük ve sorumluluk faaliyet alanımızda ister iş ilişkilerinde ister beşeri ilişkilerde hiç bir sınıf ve ayrıcalık gözetmeksizin kabul ettiğimiz temel prensiplerimizden biridir.
R.Paşa Mah. İpek yolu Cad. Adıyaman Sok. Sapanca / SAKARYA Tel : 0264 582 57 59 Fax : 0264 582 51 90 info@adiyamanlar.com

Copyright © 2013 ADIYAMANLAR KERESTE.
Bütün Hakları Saklıdır.

CMS Yaz?l?mlar?