Anasayfa       Hakkımızda       Ürünler       ISPM15        Tablolar        Linkler
Firmamız
Firmamız     ADIYAMANLAR, 1964 yılından günümüze kadar kerestecilik dalında, ahşap ambalaj paletleri ve ambalaj sandıklarında, kontrplaklı ambalaj malzemeleri üretiminde; Kalite, Teslimat, Fiyat ve Müşteri Memnuniyeti kriterleriyle adını kanıtlayarak yarım asıra yaklaşan süredir müşterilerine hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.
      
    Hammaddeden mamule, üretimin her aşamasında "ÖNCE KALİTE" anlayışını bünyesine yerleştiren ADIYAMANLAR, üretim aşamasında; ihtiyacın tanımlanması, minimum maliyet ile maksimum taşıma ve dayanım gücünün yakalanması konusunda müşterilerine teknik bilgi ve hizmet sunmakta, prototip hazırlığı ve numune çalışmaları ile ürününüzün garantisi olmayı hedeflemektedir.
      
    ADIYAMANLAR, Tarım Bakanlığı Koruma Kontrol Genel Müdürlüğünce yürürlüğe konan “Bitki Sağlığı Genelgesi” doğrultusunda 10.09.2004 tarihinden itibaren ISPM-15 standartlarını uygulamaya başlamış, bununla ilgili olarak 3.000 palet/6 saat kapasiteli Isıl İşlem fırınını devreye sokmuştur.
      
    Firmamız lojistik departmanı; ihtiyaçlarınız doğrultusunda, komple fabrika ekipmanları, büyük ölçekli makina sevkiyatları vb. sevkiyatlarınız için yerinde ambalajlama; teknik bilgi, statik hesaplar ve sevkiyat hizmetlerini en sağlıklı şekilde tarafınıza sunmaktadır.
      
    İmalatta zamanın önemini ön planda tutan ADIYAMANLAR, sevkiyatlarını 10 kamyonluk araç filosu ile 7 gün 24 saat kendi araçları ile yaparak, firmalarına nakliye sıkıntısı yaşatmadan, malı müşterilerinin hizmetine sunmanın gururunu yaşar.
      

1994 yılından günümüze kadar ADIYAMANLAR Kereste ve Ambalaj San. Tic. LTD. ŞTİ., olarak faaliyet gösteren firmamız; 04.01.2013 tarihinden itibaren hukuki yapısını ve ortaklık yapısını değiştirerek  ADIYAMANLAR Orman Ürünleri Paketleme Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

      
    Dünyadaki teknoloji devrimine ve globalleşen ticari yapılara uyum sağlayarak, üretimin zaman ve kalite yönünden önemini ön planda tutan ADIYAMANLAR, yüksek teknoloji ile Türkiye'nin her tarafına 80'ni aşan müşteri portföyü ile İmalat ve Sevkiyat sektörünün bütün dallarına hizmet verirken; malınızın imalinde, depolanmasında ve sevkiyatında en büyük desteğiniz olmaya devam edecektir.
R.Paşa Mah. İpek yolu Cad. Adıyaman Sok. Sapanca / SAKARYA Tel : 0264 582 57 59 Fax : 0264 582 51 90 info@adiyamanlar.com

Copyright © 2013 ADIYAMANLAR KERESTE.
Bütün Hakları Saklıdır.

CMS Yaz?l?mlar?